Barış Özkan Kimdir?

Barış Özkan Kimdir?

Merhaba, ben Barış Özkan. 1999 yılında doğdum ve 2018 yılında internet ortamında var olmaya başladım. 2018 yılı Şubat ayında Mobil Man kanalımı kurdum ve anlık olarak 55 bini aşkın aboneye, 10 milyonu geçik izlenmeye sahibim. Bunun yanında o yıllarda birden çok site açtım ve başarısız oldum. 2018 yılı Haziran ayı gibi ytmobilman.com sitesini kurdum ve halen daha yayın hayatına güvenilir indirme hizmeti sunarak devam etmekte.

Ardından 2021 yılında geçmiş tecrübelerimden yararlanarak, sıfırdan ve daha kaliteli içerikler üretmek amacıyla Barış Özkan Youtube kanalımı kurdum. Anlık olarak 22 bin aboneye ve 2 milyondan fazla izlenmeye sahibim. Bu kanalımda daha çok para kazanma, ek gelir oluşturma, Blogger eğitimleri, site açma ve site/uygulama tanıtımları yapmaktayım.

Bunların dışında 2019 yılında adını çok sevdiğim ve büyük umutlarla hayata geçirdiğim Diyobi.com'u kurdum. Bini aşkın üyesi ve her ay yüzbinlerce trafiği bulunmakta. Güncel haberleri ve popüler siteler ile uygulamaları da sitemizde yer veriyoruz.

       
                                                          Youtube           İletişim