• Barış Özkan Kimdir ?

  Merhaba ben Barış Özkan. Bu yazımda sizlere kısaca kim olduğum, ne yaptığım ve nelerle uğraştığımdan bahsetmek istiyorum. 

  10 Kasım 1999 doğumlu olup Bursa'da yaşamaktayım. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü 2. Sınıf öğrecisiyim ve açık öğretimden Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi okumaktayım. 

  6 Şubat 2018 tarihinde Youtube'a 'Mobil Man' adıyla giriş yaptım. Youtube kanalımda 36 Bin Abone ve 6 Milyona yakın izlenmeye ulaştım. Ağustos 2018 de ytmobilman.com alan adı ile oyun indirme sitesini kurdum ve 10 milyona yakın giriş yapılmasını sağladım. 2018 yılının sonlarına doğru şuan ki ismi diyobi.com olan Sosyal İçerik Platformunu kurdum. 

  Uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğumuz, yeni projelerimizden biri olan binebze.com sitesini ise 2019'un sonlarına doğru kurulumunu gerçekleştirdik. Sitemizin kategorisi E-Ticaret olup Online Satış Platformu olarak hizmet sunmaktayız. 

  Hali hazırda Web Sitelerim den ve Youtube Kanalımda dijital reklamcılıkta yapmaktayım. Oluşturduğum kitleyi reklam verene yönlendirerek işimi başarılı ve verimli bir şekilde sürdürmekteyim. 

  W3.CSS

  Galeri

 • 0 yorum:

  Yorum Gönder

  Reklam ve İş Birliği İçin Hemen İletişime Geçin

  Web sitelerime ve Youtube kanalıma Reklam vermek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz, her zaman da İş Birliğine açığım.

  Adres

  Türkiye/Bursa

  E-Mail

  Barisozkanoffical@gmail.com
  Barisozkan72@gmail.com

  Telefon

  Yakında..

  Mobil

  Yakında..